Sosyal Medya 360

Facebook 360 Derece Fotoğrafları

Facebook 360

Facebook 360 Sanal Tur Deneyiminin Keyfini Çıkartın!

Artık 360 derece olan fotoğraflarınızı doğrudan şirket sayfanızda veya Haber Akışınızda yayınlayabilirsiniz. Müşterileriniz veya potansiyel hedef kitleniz artık bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayar kullanarak işletme veya mekanınızı Facebook'ta keşfedebilir.

Bu 360 derece fotoğraflar ile insanlar, işletme veya mekanınızı, sanki oradaymış gibi Facebook'ta keşfedebilir ve yaşayabilirler. Böylelikle bu ilgi çekici deneyimlerini sosyal medya üzerinde beğenip paylaşabilirler.

Facebook üzerinde gör

Instagram 360 Fotoğrafları

Instagram 360

Panoramik resimler uygun ölçülerde parçalanarak instagram üzerinde çoklu resim olarak yayınlanabilcek hale getirilir.

Bu şekilde yapılan paylaşımlarda detaylarda bir kayıp yaşanmamakla birlikte tüm mekan tek seferde gösterilebilmektedir.

Instagram üzerinde gör

Tam olarak inceleyebilmek için mobil olarak inceleyin.

Video 360

360 derece sanal tur resimleri ilave bir çekime ihtiyaç duyulmadan 360 derece video formatına dönüştürülerek her türlü ortamda oynatılması sağlanır. Özellikle bilgisayar bulundurmanın zor olduğu veya internet bağlantısının olmadığı alanlarda kullanışlı olmasının yanında video sahneleri de HDR formatındadır.

Başarı Hastanesi 360 Video
  • HDR formatında Video
  • Full HD, 2K, 4K veya üzeri çözünürlük
  • Müzik veya ses ekleme
  • Sahne geçişlerinde animasyon
  • Youtube üzerinde yayınlama
Youtube üzerinde gör

Slayt 360

Youtbe 360

İstenilen sahneler belirlenen süre aralıkları ile 360 derece video formatına dönüştürülür

VR gözlükleri ile kısa bir slayt gösterisi sunmak için ideal olmakla birlikte yine sosyal medya üzerinde paylaşılarak daha fazla tanıtıma yardımıcı olmaktaktadır.

Youtube üzerinde gör

Google Earth 360Cities

Çekimi yapılan dış sahneler 360Cities araaılığı ile Google Earth üzerine yüklenir. 360Cities.net coğrafi olarak dünya genelinde panoramik fotoğraflar ve sanal tur fotoğrafçılarının desteğiyle hızla gelişen bir internet projesidir ("Geomapping"). 360cities’in panoramik fotoğraf uzmanları, değerli çalışmalarını 360cities platformunda normal internet kullanıcılarına, foto fanlarına, turistler ve diğer ziyaretçilerden oluşan geniş bir ziyareti kitlesine ulaştırmayı hedeflemekle beraber ziyaretçilere farklı bir web deneyimi yaşatmak için yayınlamaktadırlar.

Başarı Hastanesi 360 Video

360cities’in içeriği “Google Earth” ile ilişkilendirilmiştir. Bu sayede 360cities’in panorama fotoğrafları tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak otomatik olarak sunulabilmektedir ve tüm dünyayı 3D Visualisierungssoftware ile birbirine bağlamak mümkün olmaktadır.

Tüm çalışmaları google erath üzerinde görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Google Earth (.KML)